Wielkie zmiany w Grozny Kebab

Nadchodzą zmiany. Wiele zmian.

Pierwsza podstawowa – walczymy o jakość… ale nie tak po prostu. Rozpoczynamy serwowanie nowych dań w obszarze kebabu.

Wprowadzamy kebab z prawdziwym kurczakiem i kebab z czystą wołowiną.

Można powiedzieć, że będzie to wielka nowość… oto bowiem nasz kebab będzie składać się z prawdziwej PIERSI Z KURCZAKA, marynowanej wcześniej przez nas osobiście. Koniec z fabrycznie przygotowanym kebabem, który zawierał w sobie wszystko oprócz mięsa, przesączony był wszelką możliwą chemią konserwującą i „ulepszającą smak”.

Stawiamy na unikalny, niepowtarzalny smak i jesteśmy przekonani, że uda nam się osiągnąć najwyższy poziom w Polsce, najwyższy poziom w Europie.

Kebab z wołowiną podobnie jak i kebab z kurczakiem także zawierać będzie prawdziwe mięso a nie jakieś zmielone elementy wołowe. Prawdziwa wołowina, marynowana według kaukaskich receptur zapewni absolutnie unikalny smak.

Już od pewnego czasu kebaby nasze serwowane są z oryginalnymi sosami kaukaskimi – przede wszystkim z adżyką – legendarnym sosem pikantnym.

Szykujcie się na wielkie zmiany – kebab z PRAWDZIWYM kurczakiem i PRAWDZIWĄ wołowiną w naszej ofercie już lada dzień.

PS. Równolegle do kebaba wprowadziliśmy cały szereg dań kuchni rosyjskiej, kaukaskiej oraz Azji Środkowej – gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi niesamowitymi specjałami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *